Mesi kaneeliga 170g

2,80 

90 laos

Selle toote näol on tegemist maitsva mee ja kaneeli seguga. Mesi kaneeliga – Suurema osa klientide arvates hea lihtsalt maiustamiseks ning sobib hästi ka kohvi sisse. Annab kohvile mõnusa, natuke teistsuguse maitse. Googeldades “Mee ja kaneeli segu” leiate palju huvitavat infot selle koosluse kohta.

Klaastaara – 170g

Pilt on illustreeriv!

90 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Mesi kaneeliga

Selle toote näol on tegemist maitsva mee ja kaneeli seguga. Kaneel on maailmas laialdaselt aastatuhandeid kasutust leidnud kui üks parim vürts ja maitseaine. Klientide tagasiside baasil saame öelda, et Mesi kaneeliga sobib lihtsalt maiustamiseks kui ka kohvi sisse panekuks. Annab kohvile huvitava, natukene tavapärasest teistsuguse maitse.
Kuna toiduseaduse §38-st tulenevalt peab kaupleja(Mesi24.ee) poolt esitatav toidualane teave olema tõene, vastama õigusaktidega kehtestatud nõuetele ega tohi tarbijat eksitada, siis ei tohi me ka esitada rahvameditsiinis ammu teadaolevat infot kaneeli kasulikkusest. Seega soovitame kõikidel huvilistel leida lisainfot sõbra Google vahendusel ;). Googeldades “Mee ja kaneeli segu” leiate palju huvitavat infot selle koosluse kohta, mida meie kahjuks oma kodulehel jagada ei tohi.

Sulle võib meeldida ka…

Title

Go to Top