Mesi ingveriga 340g

5,00 

Laost otsas

Toode sisaldab mett ja 1% kuivatatud jahvatatud ingverit. Soovitame kasutada 1tl. pool tundi enne sööki, teine tl. täis õhtul enne magama heitmist.
Tuub – 340g toodet

Pilt on illustreeriv.

Laost otsas

Kirjeldus

Mesi ingveriga

Toode sisaldab mett ja 1% kuivatatud jahvatatud ingverit. Soovitame kasutada 1tl. pool tundi enne sööki, teine tl. täis õhtul enne magama heitmist. Ka vanad kreeklased ei heitnud enne magama kui polnud joonud jooki ingveriga. Aasiaski on ingverit kasutatud maitse-, kui ka ravimtaimena tuhandeid aastaid. Tuntud Hiina filosoof Confucius kasutas ingverit pea kõikide oma toitude juures, sest ingveri igapäevane tarvitamine usuti tagavat pika eluea.
Meeleldi jagaksime ingveri ja mee heade omaduste kohta oluliselt rohkem infot aga toiduseaduse §38-st tulenevalt peab kaupleja(Mesi24.ee) poolt esitatav toidualane teave olema tõene, vastama õigusaktidega kehtestatud nõuetele ega tohi tarbijat eksitada, mistõttu ei tohi me ka esitada rahvameditsiinis ammutuntud infot ingveri kohta. Seega soovitame kõikidel huvilistel leida lisainfot sõbra Google vahendusel ;).

Title

Go to Top