Maiasmokkade unistus 300g

5,00 

52 laos

Maiasmokkade unistus sisaldab mett, külmkuivatatud jõhvikaid, jahvatatud ingverit ning jahvatatud kaneeli. Sobib hästi saiale kui ka koogile ning on mõnus maius ka niisama limpsimiseks. Alati hea üllatus kingikottigi.
Klaastaara – 300g

Pilt on illustreeriv.

52 laos

Kategooria:

Kirjeldus

Maiasmokkade unistus

See toode koosneb neljast maitsvast looduslikust komponendist. Kõige rohkem, nagu kõik meie teisedki meetooted, sisaldab see mett. Kohe teisel kohal on sisaldusprotsendi poolest jõhvikas 2%, millele järgnevad ingver ja kaneel, kumbagi 0,5%. Jõhvikas annab tootele väga mõnusa, kergelt magushapuka maitse, millele lisandub ingveri ja kaneeli kerge vürtsikas mekk. Laatadel, messidel on see toode kiiresti inimeste südame võitnud ning osutunud päris populaarseks.
Meeleldi jagaksime jõhvika, ingveri, kaneeli ja mee heade omaduste osas oluliselt rohkem infot aga toiduseaduse §38-st tulenevalt peab kaupleja(Mesi24.ee) poolt esitatav toidualane teave olema tõene, vastama õigusaktidega kehtestatud nõuetele ega tohi tarbijat eksitada, mistõttu ei tohi me ka esitada rahvameditsiinis ammutuntud infot nimetatud komponentide kohta. Seega soovitame kõikidel huvilistel leida lisainfot sõbra Google vahendusel ;).

Title

Go to Top