Maiasmokkade unistus 300g

5,00 

66 laos

Maiasmokkade unistus sisaldab mett, külmkuivatatud jõhvikaid, jahvatatud ingverit ning jahvatatud kaneeli. Sobib hästi saiale kui ka koogile ning on mõnus maius ka niisama limpsimiseks. Alati hea üllatus kingikottigi.
Klaastaara – 300g

Pilt on illustreeriv.

66 laos

Kategooria:

Kirjeldus

Maiasmokkade unistus

Toode Maiasmokkade unistus koosneb jõhvikatest, ingverist, kaneelist ning meest.
Jõhvikates leidub bensoehapet, mis on tugeva antibakteriaalse toimega. Marjad sisaldavad C-vitamiini ja kaaliumi. Ameerika keemikute viimase aja uurimused kinnitavad, et ükski teine vili ei suuda jõhvikast edukamalt tõrjuda näiteks vähki, insulti ja südameveresoonkonna haigusi
Rahvameditsiinis kasutatakse jõhvikaid külmetushaiguste puhul palaviku alandamiseks ja haige kosutamiseks ning enesetunde parandamiseks.
Jõhvikal on põletiku- ja bakterivastane, organismi üldtugevdav ning haavu parandav toime.
Marjad suurendavad veresoonte elastsust ja vastupidavust, parandavad isu ja toidu omastamist, soodustavad maomahla ja kõhunäärmenõre eritumist ning soolestiku tegevust.
Jõhvikas sisaldab erinevaid mineraalaineid, vitamiine, orgaanilisi happeid, flavonoide, fütontsiide ning värv- ja pektiinaineid. Nad on happerikkad, mida tõestab ka tulihapu maitse. Hapete hulka kuuluvad sidrun-, bensoe-, õun-, askorbiinhape (C-vitamiin) jt, mis annavad jõhvikatele erilise maitse, võime desinfitseerida magu ja soolestikku ning stimuleerida ensüümide teket organismis. Orgaanilised happed pidurdavad haigusi tekitavate bakterite arengut. Sidrunhape tegutseb meie kaitsesüsteemis antioksüdandina, tugevdades rakusüsteemi.
( http://maakodu.delfi.ee/news/maakodu/aialeht/johvikas-on-toeline-kulmarohi?id=35457747)

Go to Top