TÕMS 500g

7,00 

32 laos

TÕMS 500g

TÕMS –  T-taruvaik, Õ-õietolm, M-mesi, S-suir.
TÕMS aitab tugevdada immuunsüsteemi, annab energiat, soodustab vereloomet, on hea maksale jpm.
Klaaspurk – 500g toodet

Pilt on illustreeriv.

32 laos

Kategooria:

Kirjeldus

TÕMS

Õietolm ja suir on mesindussaadused, mis võtavad endasse õhuniiskust ja võivad valel säilitamisel rikneda, seepärast segame nad mee ja taruvaiguga, sest mesi on ise konservant ja säilitab kõik ideaalselt.  Selles tootes on koos kõik see, mida mesilane loodusest kogub. Õietolmule allergilised seda toodet kahjuks tarvitada ei saa. Muidugi on inimesi, kes õietolmu sisse hingates saavad allergia aga süües allergiat ei teki. Meie peres on selline inimene olemas ja tema kasutab TÕMS-i ilma igasuguste probleemideta. Õietolmule ja suirale on mesilaste poolt lisatud ensüümid, mis käivitavad biokeemilised protsessid, mille tõttu suureneb tolmuterakeste seeditavus ja väheneb nende allergiline toime. Õietolmule, mis aga levib tuulega, pole midagi lisatud ja seepärast ongi ta rohkem allergiat tekitav.
TÕMS-i soovitame kasutada kõigil neil, kellel immuunsüsteem nõrk ja pidevalt haiged. Dr. Enn Lõuk,  südamearst Pärnust ja ka mesindushuviline, soovitab suira ja õietolmu kasutada isheemia korral, südamepuudulikkusega diabeetikutel, meeste eesnäärme hädade, kehvveresuse, maksahädade, väsimuse  ja paljude muude hädade korral. Loomulikult peavad diabeetikud  kontrollima oma suhkru taset ja mehed olema kindlad, et pole eesnäärme pahaloomulist kasvajat. Ka maksa hädade korral ei ole liialdamine hea kuid õige kogus igati kasulik..(Kodutohter, sept. 2002; Hiina herbalistide saladused, autor Richard Lucas.)
TÕMS-i kasuks räägib ka see fakt, et Eestimaal on tänu sellele tootele sündinud juba neli last, kusjuures need pered olid juba lootuse kaotanud lapsi saada. Kõige pikem lasteta kooselu oli kestnud 11 aastat. Paljud  mehed aga on leidnud TÕMS-is loodusliku viagra.
Eelnimetatud toote komponente tutvustades räägiks  suirast. See on  õietolm, mille mesilane on tarusse viinud ja lisanud sinna oma lõuanäärme eritist-ensüümi. Tänu sellele toimub õietolmu piimhappeline käärimine ja õietolmust saab pruuni värvi  mass, mis on maitselt hapukas. Suir on väga väärtuslik mesindussaadus oma raviomaduste poolest. Tema  kättesaamine raamist on väga keeruline ja aega nõudev protsess. Õietolm aga kogutakse enne tarusse jõudmist õietolmukogujatesse ja selle mesindussaaduse saamislugu on lihtsam. Taruvaik ei ole aga mesilaste väljaheide nagu ekslikult paljud kliendid arvavad vaid on puude ja põõsaste pungadelt, okastelt  ning tüvedelt korjatud aromaatne  vaik, millele mesilased omakorda lisavad  vaha. Olenemata piirkonnast, kust mesilased taruvaiku koguvad, on taruvaigul ehk proopolisel imeline  tervendav toime. Mesilinnuke oma toodet ei riku, seda saab teha ainult inimene. Seepärast on oluline teada rohkem mesindussaaduste  ja nende hoidmise kohta.