Mesi kadakamarjadega 300g

5,00 

47 laos

Sislaldab 1% kuivatatud ja jahvatatud kadakamarju. Maitselt omapärane – sobiv inimestele, kes otsivad midagi teistsugust. Samuti sobib liha marinaadi lisamiseks. Kliendid naljatavad ka, et kui natukene viinale lisada siis pidi Gin-i saama 🙂

Klaaspurk – 300g

Pilt on illustreeriv!

47 laos

Kategooria:

Kirjeldus

Mesi kadakamarjadega

Mesi kadakamarjadega sisaldab mett ja kadakamarju. Klientidelt saadud tagasiside põhjal võime öelda, et seda toodet on hea kasutada liha maitsetamisel suitsetamiseks või ahjuliha tegemisel ühe toiduvalmistamise komponendina. Kadakamarjad annavad meele omalaadse huvitava maitse. Toote kasutamisel erinevate lihatoodete marineerimisel kandub maitse edasi ka lihale. Sobib hästi gurmeetoitude valmistamiseks.
Meeleldi jagaksime kadakamarjade ja mee heade omaduste kohta oluliselt rohkem infot aga toiduseaduse §38-st tulenevalt peab kaupleja(Mesi24.ee) poolt esitatav toidualane teave olema tõene, vastama õigusaktidega kehtestatud nõuetele ega tohi tarbijat eksitada, siis ei tohi me ka esitada rahvameditsiinis ammutuntud infot kadakamarjade kohta. Seega soovitame kõikidel huvilistel leida lisainfot sõbra Google vahendusel ;).

 

Go to Top