Mesi taruvaiguga 105g

2,00 

95 laos

Taruvaik on looduse ime nii nagu on seda kõik teisedki mesindussaadused. Taruvaik on mesilaspere tervist hoidev ja tugevdav vahend, kuna on võimsa antibakteriaalse ja antiseptilise toimega, hävitades tarusiseselt mesilasperet ohustavaid baktereid ja viiruseid.

Tuubis 105g toodet

Pilt on illustreeriv.

95 laos

Kirjeldus

Mesi taruvaiguga

Taruvaik on looduse ime nii nagu on seda kõik teisedki mesindussaadused. Taruvaik on mesilaspere tervist hoidev ja tugevdav vahend, kuna on võimsa antibakteriaalse ja antiseptilise toimega, hävitades tarusiseselt mesilasperet ohustavaid baktereid ja viiruseid. Näiteks palsameerivad mesilased sügistalvel või varakevadel tarusse toidu vargile pugenud ja mesilaste poolt surmatud hiire keha taruvaiguga, vältimaks roiskumisel tekkivate infektsioonide levikut tarus.
Taruvaik on olnud ka rahvameditsiinilise abivahendina kasutuses aastatuhandeid. Näiteks kuulus ta iidsete sõjameeste (leegionäride) apteeki.
Taruvaiguga mett on hea võtta lihtsalt profülaktika mõttes 1tl. päevas pool tundi enne sööki või õhtuti enne magama heitmist.
Meeleldi jagaksime taruvaigu heade omaduste kohta oluliselt rohkem infot aga toiduseaduse §38-st tulenevalt peab kaupleja(Mesi24.ee) poolt esitatav toidualane teave olema tõene, vastama õigusaktidega kehtestatud nõuetele ega tohi tarbijat eksitada, siis ei tohi me ka esitada rahvameditsiinis ammutuntud infot taruvaigu kohta. Seega soovitame kõikidel huvilistel leida lisainfot sõbra Google vahendusel ;).

Go to Top