Mesi astelpajuõliga 300g

5,00 

28 laos

Toode sisaldab mett ja 1% astelpajuõli. Astelpaju on iseenesest suure vitamiini sisaldusega kõrgväärtuslik toiduaine. Meie toodet Mesi astelpajuõliga soovitame kasutada 1tl. õhtul enne magama heitmist ja soovi korral 1tl. hommikul tõustes. Hommikul pool tundi mitte peale süüa.

Klaaspurk – 300g

Pilt on illustreeriv.

28 laos

Kategooria:

Kirjeldus

Mesi astelpajuõliga

Toode sisaldab mett ja 1% astelpajuõli. Valmistamiseks oleme kasutanud Venemaalt pärit, väga head astelpajuõli, mis on saadaval ka hästivarustatud apteekides.
Astelpaju on iseenesest suure vitamiini sisaldusega kõrgväärtuslik toiduaine. Meie toodet Mesi astelpajuõliga soovitame kasutada 1tl. õhtul enne magama heitmist ja soovi korral 1tl. hommikul tõustes. Hommikul pool tundi mitte peale süüa.
Teadmiseks ajaloost ehk niipalju, et astelpaju kui mõjusat ravivahendit on esmakordselt mainitud Tiibeti kroonikates juba 800 a. e.Kr.
Meeleldi jagaksime astelpaju ja mee heade omaduste osas oluliselt rohkem infot aga toiduseaduse §38-st tulenevalt peab kaupleja(Mesi24.ee) poolt esitatav toidualane teave olema tõene, vastama õigusaktidega kehtestatud nõuetele ega tohi tarbijat eksitada, mistõttu ei tohi me ka esitada rahvameditsiinis ammutuntud infot astelpaju, sellest toodetud õli ega mee kohta. Seega soovitame kõikidel huvilistel leida lisainfot sõbra Google vahendusel ;).

Title

Go to Top