Mesi astelpajuõliga 300g

4,50 

80 laos

Seda toodet on mitmed lastearstid soovitanud emadel anda lastele kurgumandlite valulikkuse korral ja kurgu paistetusest abi saamiseks. Sellisel juhul tuleb limpsida palju kordi päevas ja mitte 10 min. peale süüa ega juua.

Klaaspurk – 300g

Pilt on illustreeriv.

80 laos

Kategooria:

Kirjeldus

Mesi astelpajuõliga

Astelpaju on suure vitamiini sisaldusega kõrgväärtuslik toiduaine. Astelpaju viljadest saadud õli vaigistab valu, kiirendab kudede epiteliseerumist, ravib limaskesti ja sobib haavandtõve korral. Seda toodet on sobiv kasutada 1tl. õhtul enne magama heitmist ja soovi korral 1tl. hommikul tõustes. Hommikul pool tundi mitte peale süüa. Seda mett on ka hea kasutada lihtsalt organismi tugevdamiseks. Ka on see toode paljusid aidanud kõrvetiste korral. Ei sobi sapi ja maksa hädade korral. Kuue aasta jooksul on ka olnud üks inimene, kes oli allergiline astelpajuõlile. Meie toodet on mitmed lastearstid soovitanud emadel anda lastele kurgumandlite valulikkuse korral ja kurgu paistetusest abi saamiseks. Sellisel juhul tuleb limpsida palju kordi päevas ja mitte 10 min. peale süüa ega juua. Ja tulemus on olnud suurepärane.
Teadmiseks ajaloost ehk niipalju, et astelpaju kui mõjusat ravivahendit on esmakordselt mainitud Tiibeti kroonikates juba 800 a. e.Kr.

Go to Top