Tatramesi 170g

1,80 

72 laos

Tatrameest peetakse lugu just seetõttu, et ta sisaldab rohkesti vitamiine, mineraalaineid ja mikroelemente. Maitse poolest harjumatu ja intensiivsem kui tavaline Eesti mesi. Impordime, et pakkuda laiemat tootevalikut klientidele ning seepärast, et Eestis kasvatatakse vähe tatart ja Eesti kliima ei soosi tatral nektarieritust õitsemise ajal.

Päritolumaa: Leedu

Klaastaara – 170g

Pilt on illustreeriv.

72 laos

Kirjeldus

TATRAMESI

Tatramesi on hinnatud oma kõrge fosfori- ja rauasisalduse ning suure valkude, fermentide ja ensüümide sisalduse tõttu. Ta sisaldab 36,75 % glükoosi ja 40,29% fruktoosi. Tatramesi on tumekollane, punaka või pruunika varjundiga. Samuti on tal spetsiifiline maitse ning lõhn, mis kristalliseerumisel maheneb.
Meeleldi jagaksime tatramee osas oluliselt rohkem infot aga toiduseaduse §38-st tulenevalt peab kaupleja(Mesi24.ee) poolt esitatav toidualane teave olema tõene, vastama õigusaktidega kehtestatud nõuetele ega tohi tarbijat eksitada, mistõttu ei tohi me ka esitada rahvameditsiinis ammutuntud infot nimetatud toote kohta. Seega soovitame kõikidel huvilistel leida lisainformatsiooni sõbra Google vahendusel ;).

Päritolumaa: Leedu

Sulle võib meeldida ka…

Title

Go to Top