Mesi piparmündiga 300g

5,00 

74 laos

Piparmünt on olnud hinnatud ravimtaim aastatuhandeid, mille jälgi on leitud juba ka Egiptuse püramiididest, mis viivad tagasi aastasse 1600 e.Kr. Meie toode on mõnusalt piparmündise maitsega. Sobib hästi piparmünditee sisse, et anda veelgi tugevamat maitset. Mesi piparmündiga on ka lihtsalt hea maiustamiseks.

Klaaspurk – 300g

Pilt on illustreeriv.

74 laos

Kategooria:

Kirjeldus

Mesi piparmündiga

Sisaldab mett ja 1% kuivatatud, jahvatatud piparmünti.
Piparmünt on olnud hinnatud ravimtaim aastatuhandeid, mille jälgi on leitud juba ka Egiptuse püramiididest, mis viivad tagasi aastasse 1600 e.Kr. Iidsetel aegadel oli münt mõnel pool niivõrd kuldaväärt, et seda kasutati ka kaupade eest tasumiseks.
Piparmündile annavad väärtuse peamiselt temas leiduvad head lõhna ja maitset andvad eeterlikud õlid. Lisaks mitmetele vitamiinidele ja mineraalainetele sisaldab ta ka A-provitamiini ning karotiini.
Meeleldi jagaksime piparmündi ja mee heade omaduste kohta oluliselt rohkem infot aga toiduseaduse §38-st tulenevalt peab kaupleja(Mesi24.ee) poolt esitatav toidualane teave olema tõene, vastama õigusaktidega kehtestatud nõuetele ega tohi tarbijat eksitada, mistõttu ei tohi me ka esitada rahvameditsiinis ammutuntud infot piparmündi kohta. Seega soovitame kõikidel huvilistel leida lisainfot sõbra Google vahendusel ;).

Go to Top