Meetuubi superpakk

29,32 

99 laos

Meetuubide superpakk on kogum kõikidest meie poolt toodetavatest meetuubidest (10tk). Komplekti soetamine on natuke soodsam kui kõikide nende toodete eraldi soetamine. Ideaalne komplekt meesõpradele, kes armastavad seda maiust kotis kaasas kanda.
Pakis sisalduvate meetuubide nimistu leiate lehe allosast.

Lamineeritud plasttuubid – 4 x 340g, 5 x 105g, 1 x 165g

Pilt on illustreeriv.

99 laos

Kirjeldus

Meetuubi superpakk

Mesi ingveriga 340g, Mesi ingveriga 105g – on hea tarvitada immuunsüsteemi tugevdamise eesmärgil. Samuti parandab ingver vereringet ning teda kasutatakse ka merehaiguse korral!
Mesi taruvaiguga 340g, Mesi taruvaiguga 105g – sobib hästi haige kurgu korral. Taruvaik on rahvameditsiinist tuntud kui hea looduslik antibiootikum, mistõttu võib taruvaiguga mett kasutada ka sisemiste põletike korral. Sobib ka määrimiseks külma ja niiskega lõhenenud huultele ja suunurkadele
Kreemjas mesi 340g, Kreemjas mesi 165g– saadakse mee mehhaanilise segamise teel ning ta ei sisalda ühtegi lisandit. Mehhaaniline segamine aitab meel säilitada kreemjas ja pehme olemus väga, väga pika aja jooksul. See ka asjaolu, miks oleme hakanud mett tuubi pakendama. Sobib tee sisse, saia peale, koogile ning niisama maiustamiseks.
Maitseainetega mesi lihatoitudele 340g – sisaldab mett, soola, äädikat, sinepiseemneid ning erinevaid Santa Maria poolt pakutavaid lihale mõeldud maitseaineid. Toode sobib kasutamiseks erinevatele lihasortidele, sealhulgas ka kalale. Annab liharoogadele pikantse maitse. Sobib marinaadide, kastmete, salatite maitsestamiseks.
NB! Toode sisaldab allergeene sinepiseemneid ja sellerit!
Mesi kaneeliga 105g – Suurema osa klientide arvates hea nii sama maiustamiseks ning sobib hästi ka kohvi sisse. Annab kohvile hea, natuke teistsuguse maitse.
Maius metsamarjadega 105g– sisaldab lisaks meele ka külmkuivatatud naturaalse mustika ja pohla jahu. Suurepärane maiustus magusasõpradele. Mustikad ja pohlad sisaldavad mitmeid B-grupi vitamiine ning palju antioksüdante.
Maiasmokkade unistus 105g – sisaldab mett, külmkuivatatud jõhvikaid, kaneeli ja ingverit. Samuti mõnus maiustus ning hea kingituseks mõnele maiasmokale.

Title

Go to Top