Maius metsamarjadega 105g

2,00 

70 laos

Toode sisladab mett, külmkuivatatud mustikaid ja pohli. Sobib hästi saiale kui ka koogile ning on mõnus maius ka niisama limpsimiseks. Alati hea üllatus kingikottigi.
Tuub – 105g

Pilt on illustreeriv

70 laos

Kirjeldus

Mesi metsamarjadega sisaldab külmkuivatatud pohlasid ning mustikaid.
Pohla marjad tõstavad immuunsust. Neid kasutatakse suhkurdiabeedi, hingamisteede ägeda põletiku korral ja mao- ja seedekulglapõletiku, neeru- ja põiepõletiku, liigesepõletiku jt põletike ning valude korral.
Pohla marjad sisaldavad arbutiini (4,44%), hüdrofiilseid karboksüülhappeid (2,27–3,05%), kvertsetiini (146 mg ühe kilogrammi kohta), bensoehapet (toimib loodusliku säilitusainena) jm.
Tänu heale säilivusele olid pohlad talveperioodil põhjamaade elanikele märkimisväärseks vitamiiniallikaks.
Pohlad olid ja on suurepäraseks lisandiks erinevate liharoogade ja jahutoitude juurde, hõlbustades ühtlasi ka seedimist ja soolestiku talitlust.
Oluline on seegi, et pohlamarjadel on teatud ravitoime näiteks reuma ja liigestehaiguste, seedehäirete ning hingamisteede haiguste tohterdamisel.
Mustikad sisaldavad kuni 6% suhkruid, orgaanilisi happeid, vitamiine C, B1, B2, PP, karotiini, park- ja pektiin-, värv- ja mineraalaineid (mangaani ja rauda).
Mustikas parandab ainevahetust, nägemisteravust ja silma võrkkesta verevarustust. Värske mustikaga on ravitud maksa ja sapihädasid, soolepõletikke ja maohaavu.
Peale kõige muu on mustikatest abi naha- ja limaskestaprobleemide, maksa- ja sapihädade, maohaavandite, vereringehäirete, suhkurtõvega kaasnevate vaevuste ning ülemiste hingamisteede viiruste korral. Mustikad tugevdavad immuunsüsteemi ja aitavad organismil viirustele vastu panna.

Go to Top