Firmakingitused

Küsi pakkumist martin@mesi24.ee. Lisainfo saamiseks helista +372 551 6094

Kinkekarbid

Pakume laseriga toodetud kinkekarpe. Karpidele on võimalik graveerida ettevõtete logosid, tervitusi, pühendusi jne. MDF materjalist karbikesi saab toota erisuguseid ja kohandada tellija soovidele. Küsi pakkumist ja planeeri varakult. Lõpptooteni jõudmine võtab aega!

Kujunda vastavalt oma soovidele meetuub. Trükime selle etiketile ning kanname tuubile. Meetuubi sisu saad valida meie toodangu hulgast. Tutvu toodetega e-poes. Tuubi pakendamiseks sobivad peaaegu kõik meesegud. Planeeri varakult, lõpptooteni jõudmine võtab aega! Vaata lisainfot siit.

Sinu etiketiga meepurk 500g

Epoporand.ee

Kujunda vastavalt oma soovidele meepurgi etikett. Vajadusel aitame etiketi valmis trükkida ning kanname purgile. Meesordi purki võid valida meie pakutavate toodete hulgast või kui Sul on huvitavaid uusi mõtteid, anna neist märku ja püüame lahenduse leida.

Kinkekomplekt “Unistus”

Nägus kinkekott kolme meetuubiga peaks küll igale maiasmokale rõõmu valmistama. Kott on õmmeldud viltjast riidest, esiküljel läbipaistev kate. Koti pistetavad tuubid võib tellija valida meie 105g meetuubide sortimendist.

Meepurk 120g

Modernne kõrge kaelaga meepurk, mis mahutab 120g õiemett või mõnda muud maitsvat meesegu on kena üllatus kinkekotis. Endale meelepärase meesegu saab tellija valida meie kodulehel leiduvate toodete hulgast. Muidugi võimalik lisada purgi küljele või kaanele kliendi sümboolika või tervitustega etikett.

Meepurk 300g

Meepurk sisaldab 300g õiemett. Tellija soovil võimalus täita ka mõne klienti huvitava meeseguga. Samuti võimalus lisada disainielemente nagu paberist/linasest riidest/viltjast riidest trükistega või tikandiga mütsike. Muidugi võib mütsi lisada ka ilma logo või heade soovideta. Ole loominguline ning räägi oma ideest. Usume, et kõik on võimalik.

Ilus purk 300g

Piltidel näha meie tehtud tööd varasematel aastatel lähtuvalt klientide soovist. 300g ilusa disainiga purke saab omanäoliseks muuta mitmeti. Samuti võib lisaks tavalisele õiemeele purki panna ka mõne maitsva meesegu.

Meepurk 900g

Piltidel näha meie tehtud tööd klientide soovil varasematel aastatel. 900g meepurk meeldibki inimestele just oma toreda kuju tõttu. Purki võib hiljem kasutada ka kuivainete säilitamiseks. Võimalus lisada purgile erinevaid disainelemente (mütsikesed, trükised, tikandid jne.).

Kinkekott “Üllatus”

Pildil nähtav kinkekott sisaldab 900g meepurki õiemeega ning kahte 105g meetuubi. Koti sisu saab muuta vastavalt kliendi soovile. Samuti kotile võimalik tikkida ettevõtte logo, tervitusi, pühadesoove.

Kinkekott “VÄIKE ÜLLATUS”

Pildil nähtav kinkekott sisaldab kandilist 150g õiemee purki. Kotti saab pista ka erinevaid enamvähem sama suurusega meepurke, mis võivad sisaldada lisaks õiemeele ka erinevaid meesegusid. Koti kangast tulenevalt kahjuks ei ole võimalik kotile lisada tikandina ettevõtte logo või tervitust. Logo, tervituse või pühadesoovi saab lisada etiketina purgile.

Nelinurkne meepurk 150g

150g meepurk, mida saab täita ka mõne maitsva meeseguga või kreemja meega.

Kuuekandiline meepurk 120g

Kena sümboolne 120g kingitus sõbra, kliendi või töötaja kingikotti. Purgile võib ilmet anda hästi disainitud etiketiga kui ka paberist või riidest mütsikesega. Olge loomingulised ja püüame koos Teie visiooni ellu viia.

Kuuekandiline meepurk 220 – 250g

250g kuuekandiline meepurk sobib hästi kingituseks nii suurele kui väiksele. Võimalik lisada kujunduselemente (paberist/riidest mütsike logo või heade soovidega).

Meepurk “KINGITUS 400g”

400g õiemesi. Purki võimalik kujundada vastavalt kliendi soovile, samuti võib õiemee asendada ka mõne meeseguga.

Meepurk “ÜMAR 400g”

Ilusa väljanägemisega 400g meepurk. Võimalik lisada paberist või linasest riidest mütsikesi. Samuti saab mütsile trükkida/tikkida ka logosid või häid soove.

Meepurk 130g

Kena purk kinkekotti või sussi sisse. Sisaldab 130g mett. Võimalus täitaa purk ka mõne meie poolt pakutava meeseguga.