Õietolm 100g

3,00 

Laost otsas

Õietolm kujutab endast tohutut arvu silmale nähtamatuid tolmuterakesi ehk taimseid seemnerakke. Ta sisaldab paljusid aminohappeid, rasvhappeid ja suhteliselt vähe süsivesikuid. Samuti leidub seal vitamiine, eriti rohkelt aga A-vitamiini ja mikroelemente ning mineraale.
Minikripp – 100g

Pilt on illustreeriv

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Õietolm

Õietolm kujutab endast tohutut arvu silmale nähtamatuid tolmuterakesi ehk taimseid seemnerakke. Ta sisaldab palju aminohappeid, rasvhappeid ja suhteliselt vähe süsivesikuid. Samuti leidub õietolmus vitamiine, eriti rohkelt aga A-vitamiini, mikroelemente ning mineraale. Eriti rohkelt sisaldab ta rauda, vaske, koobaltit ja kaaliumi. Esindatud on ka biostimulaatorid, kasvuhormoonid, fütontsiidid, eeterlikud õlid, flavonoidid, orgaanilised happed, rohkelt ensüüme. Kokku on õietolmus üle 240 ühendi. Õietolmu söömisega ei maksa liialdada, sest annus üle 30 grammi ööpäevas võib kahjustada maksa. Samuti ei soovitata õietolmu manustada hilja õhtul, sest selle tõttu võite veeta pool ööd unetult.
Meeleldi jagaksime õietolmu osas oluliselt rohkem infot aga toiduseaduse §38-st tulenevalt peab kaupleja(Mesi24.ee) poolt esitatav toidualane teave olema tõene, vastama õigusaktidega kehtestatud nõuetele ega tohi tarbijat eksitada, mistõttu ei tohi me ka esitada rahvameditsiinis ammutuntud infot nimetatud toote kohta. Seega soovitame kõikidel huvilistel leida lisainfot sõbra Google vahendusel ;).

 

Title

Go to Top