Megapakk 3x340g + 3x105g

Original price was: 20,00 €.Current price is: 18,50 €.

62 laos

Megapakk koosneb tuubidesse pakendatud järgmistest toodetest: Kreemjas mesi 340g, Mesi taruvaiguga 340g, Mesi ingveriga 340g, Mesi kaneeliga 105g, Maiasmokkade unistus 105g, Maius metsamarjadega 105g. Suur pakk on hea kingitus suurele meesõbrale. Samuti on paki hind soodsam kui kõiki tuube üksikult ostes!

Pilt on illustreeriv!

62 laos

Kirjeldus

Megapakk koosneb kõikidest meie populaarsematest tuubi pakendatud toodetest.
Mesi ingveriga 340g – on hea tarvitada immuunsüsteemi tugevdamise eesmärgil. Samuti parandab ingver vereringet ning teda kasutatakse ka merehaiguse korral!
Mesi taruvaiguga 340g – sobib hästi haige kurgu korral. Taruvaik on rahvameditsiinist tuntud kui hea looduslik antibiootikum, mistõttu võib taruvaiguga mett kasutada ka sisemiste põletike korral. Sobib ka määrimiseks külma ja niiskega lõhenenud huultele ja suunurkadele
Kreemjas mesi 340g –  saadakse mee mehhaanilise segamise teel ning ta ei sisalda ühtegi lisandit. Mehhaaniline segamine aitab meel säilitada kreemjas ja pehme olemus väga, väga pika aja jooksul. See ka asjaolu, miks oleme hakanud mett tuubi pakendama. Sobib tee sisse, saia peale, koogile ning niisama maiustamiseks.
Mesi kaneeliga 105g – Suurema osa klientide arvates hea nii sama maiustamiseks ning sobib hästi ka kohvi sisse. Annab kohvile hea, natuke teistsuguse maitse.
Maius metsamarjadega 105g– sisaldab lisaks meele ka külmkuivatatud naturaalse mustika ja pohla jahu. Suurepärane maiustus magusasõpradele. Mustikad ja pohlad sisaldavad mitmeid B-grupi vitamiine ning palju antioksüdante.
Maiasmokkade unistus 105g – sisaldab mett, külmkuivatatud jõhvikaid, kaneeli ja ingverit. Samuti mõnus maiustus ning hea kingituseks mõnele maiasmokale.

Go to Top