Megapakk 3x340g + 3x105g

20,00  18,00 

44 laos

Megapakk koosneb tuubidesse pakendatud järgmistest toodetest: Kreemjas mesi 340g, Mesi taruvaiguga 340g, Mesi ingveriga 340g, Mesi kaneeliga 105g, Maiasmokkade unistus 105g, Maius metsamarjadega 105g. Suur pakk on hea kingitus suurele meesõbrale. Samuti on paki hind soodsam kui kõiki tuube üksikult ostes!

Pilt on illustreeriv!

44 laos

Kirjeldus

Megapakk koosneb kõikidest meie populaarsematest tuubi pakendatud toodetest.
Mesi ingveriga – on hea tarvitada immuunsüsteemi tugevdamise eesmärgil. Samuti parandab ingver vereringet ning teda kasutatakse ka merehaiguse korral!
Mesi taruvaiguga – sobib hästi haige kurgu korral. Taruvaik on rahvameditsiinist tuntud kui hea looduslik antibiootikum, mistõttu võib taruvaiguga mett kasutada ka sisemiste põletike korral. Sobib ka määrimiseks külma ja niiskega lõhenenud huultele ja suunurkadele
Kreemjas mesi –  saadakse mee mehhaanilise segamise teel ning ta ei sisalda ühtegi lisandit. Mehhaaniline segamine aitab meel säilitada kreemjas ja pehme olemus väga, väga pika aja jooksul. See ka asjaolu, miks oleme hakanud mett tuubi pakendama. Sobib tee sisse, saia peale, koogile ning niisama maiustamiseks.
Mesi kaneeliga – pidada alandama kolesterooli, vererõhku. Kohvi sisse segamisel annab kohvile väga mõnusa meki. Meditsiiniliselt kinnitamata andmetel on kaneeli ja mee segul ka veresuhkrut ja kaalu alandav toime.
Maius metsamarjadega – sisaldab lisaks meele ka külmkuivatatud naturaalse mustika ja pohla jahu. Suurepärane maiustus magusasõpradele. Vanarahva tarkuse kohaselt parandab mustikate söömine silmanägemist ning soodustab seedimist. Pohladel olla aga toniseeriv ja rahustav toime. Samuti sisaldavad nad mitmeid B-grupi vitamiine ning palju antioksüdante.
Maiasmokkade unistus – sisaldab mett, külmkuivatatud jõhvikaid, kaneeli ja ingverit. Samuti mõnus maiustus ning hea kingituseks mõnele maiasmokale. Jõhvikad aitavat vältida neerukivide teket, alandavat halva kolesterooli taset ning vähendavat levinumate südamehaiguste riski.

Go to Top