Mesi ingveriga, Kreemjas mesi, Maiasmokkade unistus – Multipakend 3 x 340g

14,00  10,62 

Laost otsas

Multipakend sisaldab tooteid Mesi ingveriga 340g, Kreemjas mesi 340g ja Mesi jõhvika, ingveri ja kaneeliga 340g. Pakend erineb mesi24.ee oma pakendist kuna oli ettenähtud ekspordiks. Kahjuks aga plaanid muutusid ning osa toodangust jäi teele läkitamata.
Nüüd võimalus soetada suur kolmikpakk väga soodsa hinnaga!

Pakis kolm tuubi erinevate meesegudega!

Laost otsas

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Multipakend sisaldab tooteid Mesi ingveriga 340g, Kreemjas mesi 340g ja Mesi jõhvika, ingveri ja kaneeliga 340g.

Kreemjas mesi – on tavaline õiemesi, mis sobib hästi tee ja kohvi sisse kui ka lihtsalt saia peale maiustamiseks. Kreemjas mesi saadakse mee mehhaanilisel segamise teel, mis tagab ühtlasi ka selle, et mesi ei kristalliseeru.
Mesi ingveriga – Ingver mõjub soodsalt südame ja veresoonkonnale, langetab vererõhku ja alandab kolesterooli sisaldust veres. Aitab vältida südamelihase infarkti ja tromboosi, tugevdab organismi kaitsevõimet.
Mesi jõhvika, ingveri ja kaneeliga – mes24.ee originaalpakendis on selle toote nimeks Maiasmokkade unistus. Jõhvikates leidub bensoehapet, mis on tugeva antibakteriaalse toimega. Marjad sisaldavad C-vitamiini ja kaaliumi. Ameerika keemikute viimase aja uurimused kinnitavad, et ükski teine vili ei suuda jõhvikast edukamalt tõrjuda näiteks vähki, insulti ja südameveresoonkonna haigusi
Rahvameditsiinis kasutatakse jõhvikaid külmetushaiguste puhul palaviku alandamiseks ja haige kosutamiseks ning enesetunde parandamiseks.
Jõhvikal on põletiku- ja bakterivastane, organismi üldtugevdav ning haavu parandav toime.
Marjad suurendavad veresoonte elastsust ja vastupidavust, parandavad isu ja toidu omastamist, soodustavad maomahla ja kõhunäärmenõre eritumist ning soolestiku tegevust.
Ingver on tuntud kui soojendava taimena, mis aitab parandada organismis vereringet ning seeläbi ka tugevdab immunsüsteemi. Samuti mõjuvat ingver hästi südamele, närvisüsteemile ning teda kasutatakse ka merehaiguse vastu.
Kaneel aga aitavat alandada nii kolesterooli kui ka vererõhku.

Go to Top