Mesi jõhvika, ingveri ja kaneeliga 105g – eksportpakend

2,00  1,60 

Laost otsas

Mesi jõhvika, ingveri ja kaneeliga toote näol on tegu ekspordiks toodetud Maiasmokkade unistusega. Juhtus vaid nõnda, et sattusime hoogu ning tootsime seda natukene liiga palju. Nõnda ongi ta pakendi pärast saadaval soodsama hinnaga. Kogus limiteeritud!

Laost otsas

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Jõhvikates leidub bensoehapet, mis on tugeva antibakteriaalse toimega. Marjad sisaldavad C-vitamiini ja kaaliumi. Ameerika keemikute viimase aja uurimused kinnitavad, et ükski teine vili ei suuda jõhvikast edukamalt tõrjuda näiteks vähki, insulti ja südameveresoonkonna haigusi
Rahvameditsiinis kasutatakse jõhvikaid külmetushaiguste puhul palaviku alandamiseks ja haige kosutamiseks ning enesetunde parandamiseks.
Jõhvikal on põletiku- ja bakterivastane, organismi üldtugevdav ning haavu parandav toime.
Marjad suurendavad veresoonte elastsust ja vastupidavust, parandavad isu ja toidu omastamist, soodustavad maomahla ja kõhunäärmenõre eritumist ning soolestiku tegevust.
Ingver on tuntud kui soojendava taimena, mis aitab parandada organismis vereringet ning seeläbi ka tugevdab immunsüsteemi. Samuti mõjuvat ingver hästi südamele, närvisüsteemile ning teda kasutatakse ka merehaiguse vastu.
Kaneel aga aitavat alandada nii kolesterooli kui ka vererõhku.

Go to Top